Das Haus Zielony Kamien (Das grüne Stein) - Szklarska Poręba - nocleg, pokoje.

ANGEBOT

Das Haus "Zielony Kamień" (das grüne Stein) liegt im Stadtzentrum Szklarska Poreba / Schreiberhau, in einer ruhigen Stelle. Eines, der ältesten Häuser der Sudeten-Bebauung, jetzt nach Renovierung, mit stilvollen Innenräumen bietet bis 14 Übernachtungsplätze an. Wir stellen Ihnen - 2-,4- Bettzimmer , voll ausgestattete Küche, Essraum, Tageszimmer mit Kamin, 2 TV-Sat-Saal, Parkplatz und ein Garten zur Verfügung. Ideal für die Familien, Freundesgruppe und auch Individualtouristen. Hier können Sie ein Geburtstag, Weichnachten, Ostern feiern; Treffen organisieren; am Wochenende, während Sommerferien oder Winterferien kommen.
Skilift - 900 m
Schwimmbad, Sauna - 500 m
Felskettern - 700 m

Ania, Ela  lädt Sie herzlich ein.

Szklarska Poręba - Das Haus Zielony Kamien (Das grüne Stein) Szklarska Poręba - Das Haus Zielony Kamien (Das grüne Stein) Szklarska Poręba - Das Haus Zielony Kamien (Das grüne Stein)

PREISE
 • Wynajem całego domu (do max. 12 osób) - od 750 zł/dobę - dodatkowe noclegi, w tym dzieci, po wcześniejszej negocjacji ceny wynajmu i przed wplatą zadatku
 • Wynajem pojedynczych pokoi (tylko poza sezonem/ poniedziałek-piątek)- od 50 zł/os/dobę
 • Ceny ulegają zmianie w okresach świątecznych, ferii, wakacji i na sylwestra

Rezerwacja jest uznana  po wpłacie zadatku, w wys. 40% całej sumy. Wplata zadatku powinna nastąpic w ciągu 3 dni od momentu sfinalizowania negocjacji.

Pozostała kwota - 60% - pobierana jest w dniu przyjazdu, jak również kaucja 500zł - do rozliczenia/zwrotu przy wyjeździe lub jako przelew na konto bankowe - w ciagu kilku dni. Opłata za Sylwestra - najpóźniej 100% do konca listopada- do wczesniejszego uzgodnienia.

Segregujemy odpady-w domku sa specjalne kosze/worki/miejsca przeznaczone do kolekcji posegregowanych odpadow: szklo,plastyk,papier i smieci.Nie wyrzucamy popiolu z kominka do kosza na smieci !!!-pozostawiamy go w metalowym wiadrze.

Nie przestawiamy mebli i nie ruszamy dekoracji/obrazow na scianach-prosze pilnowac dzieci w tym przypadku...

Za pozostawienie domu w dniu wyjazdu w stanie "nie do zaakceptowania" czyli w bałaganie, bedzie potrącona z kaucji, kwota 100 zł za dodatkowe sprzątanie.

Należność z tytułu opłaty miejscowej (2,19zł za dzień pobytu/1 osoba) nie jest zawarta w cenie wynajmu - jest regulowana na miejscu, po przyjeździe Gości.

Właścicielki domu zastrzegają sobie prawo do zerwania kontraktu - w każdej chwili - jeśli ilość Gości jest większa niż wcześniejsza deklaracja i oplata za pobyt - liczymy na Państwa uczciwość w tej kwestii. Domek jest na 12-14 osob max.- wszelkie odstępstwa od normy, prosimy o wcześniejsze negocjacje z wlaścicielkami.

Doba hotelowa trwa od 15 do 10 rano- przyjazd przed 15-tą lub późniejszy wyjazd, proszę wcześniej uzgadniać telefonicznie.

 

 

 • Numer konta: 02 1090 1926 0000 0001 1045 9721
  • Santander Bank Polska S.A.
  • Elisabeth Kolloch
  • Valbygardsvej 48,3th  
  •  2500 Valby

wersja polska deutsch englishDom "Zielony Kamień"

ul. Parkowa 2
58-580 Szklarska Poręba
Tel. : +48.796471207,+48.668633404
fax :
e-mail: zielkamien@wp.pl
ANFRAGE

Lokalizacja